vendos gjigandi shah

Click to view text only

vendos gjigandi shah800.348.4749
LLOGARI
0 kosh

CHESS SETS
PJESË
Boards
ELECTRONICS
FURNIZIM
MËSONI
HULUMTONI
KËRKO
Shahu Giant
Faqja kryesore > Shah Sets > Giant Chess
Ka vende të pafundme për t'u argëtuar me shahun gjigant ... backyards, resorts, parqe, campgrounds, hotele, fusha sportive, aksionet kohë, spitalet e fëmijëve, kudo që ka një sipërfaqe të madhe të sheshtë për të luajtur.

Ne e bëjmë të lehtë për ju të blini dhe të mbani grupin tuaj të madh të shahut.


25 "SET GJIGANDI I SHAHUT

Ky tërheqje e madhe është bërë nga plastike të fortë, poliuretani që mund të luhet gjatë gjithë vitit në të gjitha kushtet e motit.

Dizajni i vendosur i shahut "Staunton" është i njohur dhe i mirëpritur për lojtarët në mbarë botën.

Duke peshuar vetëm disa paund secili, copat janë të këndshme për të luajtur. Për zonat me erë, bazat me diametër të shkëputur 9,5 " mund të hiqen për të shtuar peshën!

Opsionet e Bordit

9 'najlon i shpejtë merr vetëm minuta për të konfiguruar për partinë ose për përdorim ditor me qese kompakte të ruajtjes.
Dizajni plastik, gjysmë i përhershëm, mund të hiqet herë pas here, kullon në mot të lagësht dhe përputhet me copat. Duhet një sipërfaqe e fortë.
Krijo sheshet tuaja ose sipërfaqen e pikturuar nga 12 "në 20"

16 "SET GJIGANDI I SHAHUT

Madhësia e mesme me layout 5 1/2 'katror
Më e lehtë për të menaxhuar, ruajtur
Mats shahu opsional


12 "SET I MADH I SHAHUT

E mrekullueshme për fëmijët
57 "hapësirë ​​katrore
Lehtë për të ruajtur dhe transportuar

READ MORE  
FILTËR

RENDITUR NGA
BAZA E MBRETIT

3.75 (3 3/4 ")

4 "

6.125 (6 1/8 ")

9,5 (9 1/2 ")

MBRETI LARTËSIA

12 "

16 "

25 "

8.25 (8 1/4 ")

vendosur gjigant në shah

MADHËSIA E BORDIT

108 "(9 Ft)

vendosur gjigant në shah

114 "(9,5 Ft)

35,5 (35 1/2 ")

57 "(4 Ft 9")

66 "(5 Ft 6")

MADHËSIA E SHESHIT

14 "

14 "

3.75 (3 3/4 ")

6.75 (6 3/4 ")

8 "

9 "

MATERIAL

Plastik

Vinyl

PËRDORIMI MË I MIRË

Klasë

Ngjarje

Shtëpi

Resort


25 "Copa gjigante të shahut
2 reviews
$ 549.00 NË MAGAZINË

25 "Set gjigandi i shahut & Mat Combo
7 reviews
$ 599,00 NË MAGAZINË

Shigjetë plastike gjigante
$ 299.00 NË MAGAZINË

9 Ft.
Quickfold Nylon shahu për 25 "shah gjigant
1 review
$ 99,00 NË STOCK

Rolly Lodrat Set gjigandi i shahut 25in.
$ 599,00 NË MAGAZINË

Jepni me qira një shah 25 gjigandësh me tabelë shahu
$ 399.00 NË MAGAZINË

Gjigandi Shahu 12in.
Zgjatjet e lartësisë
$ 299.00 NË MAGAZINË

Dy 25in.
Çanta gjigande për ruajtjen e shahut
1 review
$ 45.95

ChessHouse 16 "Set gjigandi i shahut
1 review
$ 298.00 NË MAGAZINË

Quick-fold Mat për 16 Shah Giant
$ 49.95 NË STOCK

12 "ChessHouse Set i madh i shahut në natyrë
1 review
$ 199,00 NË MAGAZINË

8 "ChessHouse Set i madh i shahut në natyrë
$ 100.00 NË MAGAZINË

Rolly Lodrat Set Giant Checker
2 reviews
$ 299.00 NË MAGAZINË

Set ChessHouse Giant Checker
2 reviews
$ 269.00 NË MAGAZINË

Plani i zëvendësimit të pjesëve 3-vjeçare për 25 "Shah Giant
$ 149.00 NË MAGAZINË

Copë shtesë për Lodrat Rolly 25 "Shah Giant
Nga $ 15.00 NË STOCK

Pjesë individuale për 16 "Set gjigandi shahut
Nga $ 3.70 NË MAGAZINË

Sheshe të vetme për Shigjetë plastike gjigante Mat
$ 6,00 NË STOCK

Rolly Lodrat Set Giant Checker - Pjesë Ndërrimi
$ 15.00 NË MAGAZINË

Sheshi i vetëm i madh i shahut plastike deri në 12 "Tall
Nga $ 2.66 NË MAGAZINË

Pjesë Ndërrimi për 25 Shahin "Set Giant Backyard Chess Set"
Nga $ 15.00 NË STOCK

Set gjigandi i checker setit të shahut - Pjesët e zëvendësimit
$ 12.00 NË STOCK

PIKA E SHITJES SË GARANCISË: 9 Ft.
Quickfold Nylon shahu për 25 "shah gjigant
$ 89,00 NË MAGAZINË
1 2
"Kam një zgjedhje të bukur, kam pasur një kohë të vështirë duke zgjedhur vetëm një set! Kam vendosur për një set shahu mermeri që është i mrekullueshëm dhe që unë kam qenë shumë i emocionuar për ta dhënë atë si një dhuratë. si shërbim i shkëlqyeshëm ndaj klientit. Dërgesa ime mbërriti shumë mirë e paketuar dhe pa dëm. "
Kirsten D.
8326 njerëz kanë vlerësuar Chess House 4.7 out of 5 stars.

Mëso më shumë
Shah në çdo shtëpi.
Deri më tani ne kemi ndihmuar 102.250 njerëz të gjejnë setin ideal të shahut.

Lexoni pse
ORGANIZATAT BËJNË DALLIM

Mëso më shumë
Për këshilla dhe njohuri unike


Lynden, Uashington 800.348.4749

DYQANI
Vendos shah
copë
Boards
elektronikë
Supplies
INTERESAT
artist
Shtëpi dhe Familja
shkollë
Parks & Resorts
TË KOMPANISË
Përse
Rreth nesh
Blog
Programi i Affiliate
HELP
Përgjigje të shpejta
Na kontaktoni
Llogaria ime
BURIMET
Rregullat e lira të shahut
Shahu përcakton udhëzuesin
copa gjigante shahu
Mësoni rregullat e shahut
Shtëpia e shahut kënaq familjet me shah, duke ndihmuar njerëzit të krijojnë mendje të mençura dhe kujtime të mëdha.
U themelua 1972

AUTORESTIMI © 2017 CHESS HOUSE.
POLITIKA E PRIVATËSISË
Harta e Faqes
RRETH SHBA